Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert V Stein 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Robert „Bob” w Stein, 84 lata, jest w domu ze swoim Ojcem Niebieskim w środę, 12 maja 2021 r.

Bob urodził się 12 października 1936 roku w Sturgis w stanie Michigan jako syn Roya B i Dorothy J. Wells Stein.

Bob dorastał w Youngstown, w 1953 roku ukończył Southern High School i uczęszczał do Youngstown College. Był członkiem Kościoła Przyjaciół Betel w Polsce i członkiem chóru kościelnego.

Lubił czytać, wymyślać, polować, grać w golfa, a przede wszystkim wyprawy wędkarskie do Kanady z przyjaciółmi i rodziną.

Bob był „mistrzem umiejętności” i potrafił naprawić wszystko. Pracował jako mechanik, samochody wyścigowe, uzyskał licencję pilota na transport lotniczy, lot sanitarny, loty towarowe i czarterowe. Był również agentem ubezpieczeniowym PGR przez 46 lat, aw 2013 roku przeszedł na emeryturę.

Przeżył swoją ukochaną i lojalną żonę od 65 lat, byłą Ellę Jane Thomas, którą poślubił 3 marca 1956 roku; Troje dzieci: Kevin (Pamela) Stine, Timothy (Patricia) Stein i Tamara Stine; Troje wnuków: Caitlyn (Zachary) Bryant, Thomas (Casey) Stein i Brianna (Matthew) Gill; Czterej synowie, John (Irene) Smith, Stephen Smith, Richard (Shauna) Smith i Jeffrey Rice; Jedna wnuczka, Eliza Smith; A po drodze dwoje wnuków.

Wraz z rodzicami, jego synowa Diane Stein (Kevin) poprzedziła go śmiercią.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę 15 maja 2021 r. O godz. 15:00 w kościele Przyjaciół Betel, 2771 Spitler Road, Polska, OH 44514. Rodzina i przyjaciele zostaną powitani godzinę przed nabożeństwem w kościele.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o datki na rzecz Hospicjum Doliny lub 5190 Market St. Lub Youngstown, OH 44512 lub Bethel Friends Church.

Zaaranżował je Dom Pogrzebowy Davisa-Beckera w Boardman. Kondolencje można przesyłać na stronę www.beckerobits.com.

(Uwaga specjalna)