Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„To nie może się zdarzyć”: Latrell Mitchell nakłada nowy zakaz w związku z kryzysem Rabbitohs i obawami emerytalnymi

„To nie może się zdarzyć”: Latrell Mitchell nakłada nowy zakaz w związku z kryzysem Rabbitohs i obawami emerytalnymi

Według doniesień Latrellowi Mitchellowi zakazano powrotu na swoją farmę w regionalnej Nowej Południowej Walii w związku z ciągłą obserwacją gwiazdy z South Sydney.

Mitchell przyjął zawieszenie na trzy mecze z powodu zaostrzonego ataku kontaktowego drugiego stopnia za podniesienie łokcia i uderzenie Shauna Johnsona w głowę podczas weekendowej porażki South Sydney z Warriors 34:4.

Rabbitohs zajmują dół tabeli z bilansem 1-4, a według doniesień trener Jason Demetriou ma 80 minut na uratowanie pracy w sobotnim meczu z Sharks, który musi wygrać.

Oglądaj na żywo każdy mecz w każdej rundzie sezonu NRL Telstra Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

the Cecha Według doniesień Mitchell spotka się we wtorek z urzędnikami Rabbitohs, podczas gdy klub będzie starał się wydobyć z niego to, co najlepsze.

Mitchell (26 lat) jest właścicielem farmy w Taree na północnym wybrzeżu Nowej Południowej Walii, dokąd często jeździ w okresach nieobecności w lidze rugby.

Jednak Braith Anasta i Michael Ennis namawiali Mitchella, aby pozostał w Sydney i pokazał swoim kolegom z drużyny Rabbitohs, że jest w nim na dłuższą metę.

„Nie zawsze wszystko układa się dobrze na boisku, ale tam, gdzie obecnie znajduje się Latrell, musi odejść w ciągu najbliższych trzech tygodni i naprawdę przemyśleć, jak jego działania wpłyną na zespół” – powiedział Ennis. Liga Lisów.

„To nie znaczy, że pojedzie do Taree na trzy tygodnie. To nie może się zdarzyć.

„Co musi zrobić Latrell Mitchell, co musi zrobić Jason Demetriou, gdy mówi o swoim przywództwie w klubie. Musi przyjść, Latrell Mitchell musi trenować każdego ranka o 6 rano, zanim dotrze tam jakikolwiek inny zawodnik.

„Musi się w pełni zaangażować i pokazać kolegom z drużyny oraz klubowi, co zrobi po powrocie, a to kluczowe, ponieważ Latrell jest czołowym graczem w tym klubie.

READ  St George Illawarra Dragons i Andrew „Twiggy” Forrest powiązani z gigantyczną umową sponsorską z NRL

„Musi wysłać wiadomość, a teraz, za trzy tygodnie, nadarza się okazja, aby nie siedzieć bezczynnie i odpocząć, ale zagłębić się w sprawy.

„Wychodź tam każdego ranka, pracuj ciężko przez następne trzy tygodnie i pokaż swoim kolegom z drużyny, że sezon wciąż żyje”.

– powiedziała Anasta NRL 360 W poniedziałek: „Kierownictwo klubu musi przyznać się do winy i wziąć na siebie odpowiedzialność, zamiast próbować zmieniać narrację lub programy w gazetach i artykułach oraz dawać tym zawodnikom wymówki i zamiast podejmować trudne decyzje, należy zmienić to, co było”. Akcja rozgrywa się w tych czterech ścianach przez długi czas.

„Chcą zdyscyplinować graczy, a teraz mówią Latrellowi (Mitchellowi), że nie może iść na farmę, ale koń uciekł. Sprawa jest od góry do dołu.

„Jeśli jesteś tam liderem, musisz podejmować trudne decyzje, musisz zdać sobie sprawę, że klub nie jest w dobrej sytuacji, zanim wymknie się spod kontroli, ale pozwolili, aby całkowicie wymknęło się spod kontroli i teraz” wymknęło się spod kontroli.

Paul Gallen powiedział, że jednym z zainteresowań Mitchella jest podróżowanie po Nowej Południowej Walii i wykonywanie prac społecznych.

„Mówię wam, co on kocha, swoich ludzi i uwielbia robić rzeczy dla społeczności… W tygodniu, w którym miał dzień wolny, wskoczył do samolotu i poleciał do Moree, aby pomóc policji” – powiedział Gallen. . Piłka nożna 100%.

„Sama policja powiedziała mi, że wykonał absolutnie fantastyczną robotę. Myślę, że uwielbia odwdzięczać się społeczności, uwielbia robić te rzeczy”.

„Nie wiem, czy ktoś go o to pytał (o jego miłość do gry). Nie wyobrażam sobie, że nie kocha tej gry, ale w tej chwili wydaje się zły na świat i taką grę”.

Mitchell zdobył dwa główne tytuły z Roosters i rozegrał siedem występów w reprezentacji Nowej Południowej Walii i 10 w reprezentacji Australii, w tym zwycięstwo w Pucharze Świata.

READ  „Już czas”: Dumna Tasmania gotowa do organizacji swojego pierwszego testu popiołów | Prochy 2021-22

Istnieją jednak obawy, że jego najlepszy futbol może mieć już za sobą w wieku zaledwie 26 lat, a byli gracze, w tym Andrew Jones, namawiają Souths do przeniesienia Mitchella z bocznego obrońcy na środkowy.

Phil Gould powiedział, że nie byłby zaskoczony, gdyby Mitchell zdecydował się wcześniej wycofać się z ligi rugby.

„Czy ktoś kiedykolwiek posadził Latrella i zapytał: «Czy naprawdę chcesz zagrać w tę grę?»” – powiedział Gould.

„Czy naprawdę kochasz tę grę? Lubisz ciężką pracę? Lubisz dyscyplinę? Lubisz swoich kolegów z drużyny? Czy lubisz ten klub?… A może zrobię to, bo jestem w tym dobry ale zrobię to po swojemu”.

„Czy ktoś rzeczywiście posadził go i powiedział: «Gdybyś miał szansę pojechać, poszedłbyś? Myślę, że by to zrobił. Myślę, że by to zrobił i nie widzę, żeby mu się to w ogóle podobało.»

Przeczytaj powiązane tematy:Sydnej