Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Transmisja Chelsea vs Liverpool na żywo: jak oglądać finał FA Cup za darmo, online i w telewizji, wiadomości drużynowe, kick-off

Wszystkie oczy zwrócone są dziś na Wembley, gdy Chelsea zmierzy się z Liverpoolem w finale Pucharu Anglii w 2022 r. To wspaniały miesiąc majowego pucharu, który zwykle przypada na drugie popołudnie. Zacznij tutaj, a poniżej mamy wiadomości o zespole. Dwaj ostatni spotkali się w tym momencie dziesięć lat temu, gdy The Blues zdobyli trofeum po bramkach Ramiresa i Didiera Drogby po obu stronach wyrównania Andy’ego Carrolla. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko? Gra jest bezpłatna w BBC i ITV dla osób w Wielkiej Brytanii. Podróżując zagranicę? Upewnij się, że wiesz jak Oglądaj na żywo transmisję meczu Chelsea z Liverpoolem za darmo, gdziekolwiek jesteś na świecie.

Drużyny dominowały na boisku, a Diaz, Salah i Mane prowadzili Liverpool z pomocą Hendersona, Thiago i Keity przed czterema wzorowymi obrońcami, w tym Konate w składzie. Thomas Tuchel ustawił się na środku obrony z Jamesem i Alonso na skrzydłach. Mount, Lukaku i Pulisic tworzą atak z trzema oczekiwanymi obrony i drugą w pomocy.

Oglądaj transmisję na żywo z meczu Chelsea i Liverpoolu

Startowy: 16:45 GMT

Bezpłatna transmisja na żywo: BBC iPlayer/ Centrum ITV

Oglądaj w dowolnym miejscu: spróbuj ExpressVPN bez ryzyka

Kanał telewizyjny w Wielkiej Brytanii: BBC One / ITV

Strumień w USA: ESPN+ (11:45 ET)