Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Türkiye i Polska kłócą się z Gilasem

Türkiye i Polska kłócą się z Gilasem

MANILA, Filipiny – Gilas Pilipinas rozpocznie tournée szkoleniowe po Turcji i Polsce przed występem w lipcowym Olimpijskim Turnieju Kwalifikacyjnym FIBA ​​na Łotwie.

Według dyrektor wykonawczej Samahang Basketbol ng Pilipinas, Erici Dee, reprezentacja narodowa spotka się po raz pierwszy 22 czerwca w Inspire Sports Academy w Laguna, a następnie uda się do Turcji, a następnie do Polski, aby rozegrać mecze przygotowawcze ze swoimi reprezentacjami narodowymi.

Stamtąd trener Tim Kuhn i jego 14-osobowy skład będą kontynuować „Misję: Paryż” w kwalifikacjach rozgrywanych w dniach 2–7 lipca w Rydze na Łotwie.

„Jesteśmy w grupie z gospodarzami, Łotwą i Gruzją, obiema potęgami, i naprawdę nie możemy się doczekać rywalizacji z nimi” – powiedział Day na forum PSA sponsorowanym przez San Miguel Corp., PSC, POC, Smart/PLDT, Milo i aplikacja sportowa ArenaPlus, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Po kampanii OQT Federacja przygotuje się do zorganizowania nadchodzących meczów Gilasa w ramach eliminacji FIBA ​​​​Asia Cup w MOA Arena w listopadzie przeciwko Nowej Zelandii i Hongkongowi. Reprezentacja narodowa spotka się ponownie na sześć dni przed meczem z Nową Zelandią zaplanowanym na 21 listopada.

„Trenerze Tim, za każdym razem mamy ten sam skład. Kapag pinagsama-sama mo yung, krótkie okresy treningowe, akumulacja mag-a-sila” – powiedział Dee.

„Program działa. On (Kone) ma największy talent, jaki mamy. W przeszłości hirap na hirap tayo. Dzięki krótszym okresom treningowym gracze na wysokim poziomie angażują się, zdobywają więcej.

Program dla kobiet Gilas jest również pełen atrakcji.

READ  Djokovic załamuje się po przerażającym zachowaniu publiczności