Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Victoria Covid-19 Insurance: Coles i Woolworths ponownie wprowadzają limity zakupu papieru toaletowego

Giganci supermarketów ponownie nałożyli ograniczenia na zakupy, aby wyeliminować zakupy wywołane paniką po tym, jak mieszkańcy Wiktorii rozebrali półki przed zamknięciem w całym stanie.

Sprzedaż papieru toaletowego została ponownie ograniczona do mieszkańców Wiktorii, ponieważ stan pogrążył się w siedmiodniowym okresie blokady.

Będzie to czwarta blokada, z jaką zmagał się stan południowy od początku pandemii Covid-19 i skłoniła zarówno Colesa, jak i Woolworths do wprowadzenia limitów zakupów, aby powstrzymać panikę zakupową.

Rzecznik Colesa powiedział, że maksymalna liczba paczek na osobę w Victorii jest „tymczasowa”.

Rzecznik powiedział: „Mamy duże zapasy w naszym łańcuchu dostaw, a ten tymczasowy środek pomoże nam w zarządzaniu zamówieniem, abyśmy mogli jak najszybciej przywrócić pełne zapasy w naszych sklepach”.

„Wszystkie supermarkety Coles, napoje alkoholowe i lokalizacje Coles Express będą nadal funkcjonować podczas postoju w Victorii z ulepszonymi procedurami czyszczenia i bezpieczeństwa.

„Prosimy klientów o zachowanie spokoju, naturalne zakupy i szacunek dla członków naszego zespołu”.

Rzecznik prasowy Woolworths potwierdził w NCA NewsWire, że gigant supermarketu nałoży również limit zakupów papieru toaletowego od piątku rano.

Rzecznik powiedział, że kupujący będą mogli mieć tylko dwie paczki na sklep.

Od godz. 23.59 w czwartek, VWiktoriańczycy mogą opuścić swoje domy tylko z pięciu powodów: Kupowanie podstawowych produktów, uprawnienie do pracy lub dozwolona edukacja, ćwiczenia (do dwóch godzin z kimś innym), opieka, względy medyczne i ze względów współczucia oraz szczepienia.