Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiadomości drużynowe, składy, pełne składy, u siebie i na wyjeździe, kontuzje, miejsca, zmiany, supertrener, najnowsze

Wiadomości drużynowe, składy, pełne składy, u siebie i na wyjeździe, kontuzje, miejsca, zmiany, supertrener, najnowsze

Obiekt Port Adelaide, Jeremy Finlayson, będzie najlepszym zawodnikiem swojej drużyny w niedzielnym meczu z gigantami po kontuzji Bauera.

Dante Visentini, który grał w Geelong w zeszłym tygodniu z 10 utylizacjami, ośmioma wykluczeniami i 25 uderzeniami, został wykluczony w niedzielę z powodu kontuzji.

Finlayson, który często grał jedyną główną rolę Porta w zeszłym sezonie, został wymieniony jako pierwszy kontakt, podczas gdy Sam Hayes został przeniesiony na listę ratunkową.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 Toyota AFL Premier na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Finlayson dołącza do Alliera Alliera, Kena Farrella, Milesa Bergmana i Lachy’ego Jonesa, a Visentini dołącza do Trenta Mackenziego na liście kontuzjowanych Porte.

Giants zadzwonią po raz pierwszy w niedzielę, a Toby McMullen zagra swój pierwszy mecz.

Ekscytujący mały napastnik, McMullin dostaje swoją szansę po uruchomieniu 10,9 i średniej eliminacji 12,8 w 14 meczach VFL.

McMullen i Josh Fahey wchodzą w miejsce Giants, którzy stracili Brenta Danielsa (zawieszenie), Toby’ego Bedforda (zawieszenie) i Ryana Angwina (choroba).

St Kilda pominął Huntera Clarke’a w pierwszej dziesiątce w niedzielnym meczu z Richmond.

Clarke został początkowo wymieniony na skrzydle, kiedy Święci ogłosili swój 26-osobowy skład w czwartek, ale został przeniesiony na listę ratunkową wraz z Ryanem Burnsem. Saints mają Seba Rossa i Tima Membre, którzy rozegrają swój pierwszy mecz od 9. rundy, oznaczając powrót po kontuzji kolana.

NOWA TRANSMISJA FOX FOOTY – Handel jastrzębiami wygrywa, chwiejne naleśniki i kto robi 8?

Posłuchaj poniżej lub zasubskrybuj Podcast Apple’a Lub Spotify

Richmond zostanie wzmocniony przez powrót Dylana Grimesa i Dustina Martina przeciwko St Kilda, obu gwiazdom Premier League, które odpadły z zeszłotygodniowej drużyny, która została znokautowana przez Western Bulldogs. Emerytowany weteran Trent Cotchin będzie nieobecny z powodu dolegliwości łydek.

Brodie Grundy i Clayton Oliver powrócą do seniorskiej drużyny Melbourne na sobotnie starcie z Carltonem.

Grundy ostatni raz grał w rundzie 17, zanim został wyrzucony z pierwszej drużyny, ale odszedł na bok z powodu kontuzji Harry’ego Beattiego (stopa) i Bena Browna (bolesność kolana), podczas gdy Oliver był nieobecny od rundy 10 z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. .

The Blues, z siedmioma meczami z rzędu, nie dokonali żadnych zmian w drużynie, która pokonała St Kilda w zeszłym tygodniu.

Weteran Zachodniego Wybrzeża, Shannon Horn, który dążył do powrotu do Derby, doznał kontuzji Achillesa i teraz celuje w 1/8 finału na Optus Stadium.

Touk Miller powróci z zawieszenia na jeden mecz za niewłaściwe zachowanie w Dane Zorko, kiedy Suns zmierzą się z Sydney w sobotę, podczas gdy Sam Day rozegra swój 150. mecz seniorski, a Ben King nie zagra z powodu kontuzji kolana.

Collingwood wymienił Willa Hoskina-Elliotta i Billy’ego Framptona w ramach starań o pokrycie kontuzjowanego duetu Nicka Daicusa i Steele Sidebottom, ale Nathan Murphy został wybrany na piątkowy mecz z Geelong, mimo kontuzji kostki w zeszłym tygodniu.

READ  Najeźdźcy przetaczają się przez Polskę | Wiadomości, sport, praca

Koty zostały zmuszone do jednej zmiany, ponieważ kontuzja Jacquesa-Henri Lisfranca utorowała drogę do powrotu Shannona Neala.

Adelaide mały napastnik Josh Rachel został wykluczony z sobotniego meczu z Brisbane Lions, podczas gdy kontuzja Chase’a Jonesa spowodowała powrót Luke’a Pedlara na bok.

Pies wyklucza Sidebottom dla Clash of Cats | 02:16

Drużyny i mecz rundy 22 AFL (wszystkie czasy AEST)

COLLINGWOOD przeciwko GEELONG

W piątek, 11 sierpnia, o 19:50 na MCG

sroki

B: J Ho, de Moore-C, I Koennor

HP: Maynard, N. Murphy, W. Hoskin Elliott

C: J. Noble, J. Crisp, J. Daicus

HF: S Pendlebury, Michoc B, T Adams

P: J Elliott, D McStay, P McCreary

FOLL: Dee Cameron, JD Joy, T Mitchell

I/C: P. Lipiński, P. Frampton, P. Hill lub Markov

EMG: E.Allan, J.Ginnivan, A.Johnson, M.Cox

W: W Hoskin Elliott, B. Frampton

Reżyseria: Sidebottom (kontuzjowany), N.Daicos (kontuzjowany), A.Johnson (usunięty)

koty

B: J.Kolodjashnij, E.Ratugolea, J.Bowes

HP: Z Guthrie, SD Koning, T Stewart

O: Duncan M, T Brun, Smith I

HF: J. Myers, J. Cameron lub Henry

F: Close B, Neal S, Stengel T

KONTYNUACJA: R. Stanley, B. Dangerfield-C, T. Atkins

I/C: M O’Connor, M Holmes, Z Tuohy, J Rohan

EMG: B. Parfitt, O. Mullin, S. Menegola, J. Bews

W: S.Neale

Reżyseria: J. Henry (kontuzjowany), B Parfitt (sub)

Północne Melbourne – Essendon

Sobota, 12 sierpnia, o 13:45 na Marvel Stadium

kangur

B: A. Rdzeń, B. McKay, J. Archer

HP: Goater, T Thomas, L MacDonald – C

Odp.: Dee Tucker, L. Davies-Ioniaki, Scott

HF: K.Turner, H.Sheezel, J.Stephenson

F: E Ford, N Larkey, Curtis B

Ciąg dalszy: T Goldstein, P Cunnington, J Simpkin

I/C: T Cherry, C Taylor, J Zippel, J Wardlaw

EMG: W. Phillips, C. Lazzaro, D. Hou, M. Bergman

W: B. Cunnington, J. Wardlow

Reżyseria: W. Phillips (usunięto), R. Hansen Jr. (usunięto), C. Lazzaro (usunięto)

bombowce

B: N Hind, B Zerk Thatcher, J Kelly

HP: M Redman, J Laverde, McGrath

Odp.: E. Tsatas, A. Perkins, N. Martin

HF: S Durham, B Wright, N Cox

F: Menzi J, Langford K, Hobbs P

Ciąg dalszy: Phillips, D. Parish, Z. Merritt-C

I/C: W. Snelling, D. Hebel, N. Brian, M. Guelfi

EMG: S. Weideman, W. Setterfield, K. Baldwin, A. Davey Jnr

W: W. Snelling

Reżyseria: J Caldwell (kontuzjowany), A Davy Jenner (sub)

Sydney Swans – Gold Coast Sun

Sobota, 12 sierpnia, o 13:45 na SCG

łabędzie

B: T McCarten, Francis A, Fox R

HP: N. Blakey lub Florent, J. Lloyd

A: E. Złoty, Ch. Warner, D Stevens

HF: S Weeks, H Maclean, I Heaney

F: W Hayward, J Amarty, T Bubbly

Kontynuacja: T Hickey, C Mills-C, L Parker

I/C: H. Cunningham, J. Robottom, M. Roberts, L. McDonald

EMG: J Bowler, H Arnold, Warner Company, R Clark

W: M Roberts

Reżyseria: B Campbell (napisy), R Clarke (usunięte)

słońce

B: Ballard C, Collins S, Andrew M

HP: Anderson, R. Atkins, D. MacPherson

C: JLukosius, S. Flanders, B. Ellis

READ  Publiczność telewizyjna Matildów na finałach mistrzostw świata będzie prawdopodobnie największa od czasu biegu Cathy Freeman | Mistrzostwa Świata Kobiet 2023

HF: M Rosas, N Holman, B Unsworth

F: J Farrar, S Day, L Casebolt

KONTYNUACJA: J. Witts, M. Rowell, T. Miller-C

I/C: E Hollands, P Humphrey, S Lemmens, De Swallow

EMG: M. Chol, P. Fiorini, P. Long, GT Citas

W: S.Day, T.Miller

Reżyseria: W Powell (kontuzjowany), B King (kontuzjowany), JT Sitas (sub)

Brisbane Lions kontra Adelaide Crows

Sobota, 12 sierpnia, o 16:35 w Jabba

czarny

B: B Starcevic, Andrews, J Payne

HP: C. McKenna, R. Lister, D. Wilmot

C: H. McCluggage, J. Dunkley, D. Zorko

HF: C Cameron, E Hepwood, L McCarthy

O: Rayner C, Daniher J, Johnston J

FOLL: O.McInerney, L.Neale-C, J.Berry

I/C: Dee Robertson, CA Chi, J Prior, Z Bailey

EMG: J Lyons, J Fleischer, de Fort, de Joyce

W: O.McInerney

Reżyseria: J. Fleischer (usunięty), DeFort (usunięty)

wrona

B: Smith, J. Borlase, Kane M

HP: M Michelani, J Worrell, W Melera

A: Soligo, J. Dawson-C, Hinge M

HF: P. Keyes, D. Fogarty, S. McAdam

F: L. Murphy, T. Walker, H. Schönberg

FOLL: R.O’Brien, R.Laird, M.Crouch

I/C: R Aethelthorpe, L Pedlar, R Sloan, L Nankervis

EMG: N McHenry, P. Cook, Himmelberg E, Rachel G

W: L.Pedlar

Reżyseria: C. Jones (kontuzjowany), J. Rachel (usunięty)

Carlton kontra Melbourne

Sobota, 12 sierpnia, o 19:30 w MCG

Blues

B: Cincotta A, Whitring J, Saad

HP: Newman, C. Marchbank, P. Kemp

A: B-Acres, B-Krebs-C lub Holland’s

HF: J Martin, TD Koning, D Koningham

F: Fogarty L, Curnow C, Oys M

FOLL: Betonnet M, Docherty S, Hewitt J

I/C: Z. Fisher, P. Dow, M. Cottrell, G. Motlob

EMG: J Boyd, J Honey, E Curnow, S Durden

AT: Nic

Za granicą: eCorno (sub)

demony

B: Salem C, UL, T Rivers

HP: J Boy, J Lever, Brayshaw

A: L Hunter, J Feeney, Neil-Pullen A

HF: C Petraca, J. Smith, K. Chandler

P: J Melksham, Jevan Rowen, Gordon

FOLL: M.Gawn – C, C.Oliver, K.Pickett

I/C: B Grundy, E Langdon, T Sparrow, J McPhee

EMG: J. Harmes, C. Spargo, M. Hibberd, J. Schache

W: C. Oliver, B. Grundy

Reżyseria: J Harms (usunięty), M Hibberd (subskrybent), H Beatty (kontuzjowany)

West Coast Eagles kontra Fremantle

Sobota, 12 sierpnia, o 20:10 na stadionie Optus

orzeł

B: L. Dugan, J. McGovern-C, T. Cole

HP: EU, A Weathern, B Hogg

O: Edwards L, T Kelly, J Hunt

HF: ścigający C, Darling G, długie N

F: J. Krebs, LUB Allen, J. Petrochel

Ciąg dalszy: Williams E, Hewitt, Jaffe A

I/C: S.Petrevski-Seton, X.O’Neill, J.Jones, J.Rotham

EMG: L. Foley, R. Pazzo, J. Williams, J. Clark

W: S. Petrevski-Seton, J. Jones

Reżyseria: R Marek (kontuzjowany), J Williams (usunięty), J Clark (sub)

doki

B: Cox B, Pierce AC, Wagner C

HP: J Clark, L Ryan, H Young

O: L Henry, M Johnson, K Warner

HF: Switkowski, Tracy G, Schultz L

F: J Corbett, J Ames, M Walters

FOLL: L Jackson, C Serong, A Braisho

I/C: M Frederick, S Sturt, J O’Meara, GE

EMG: N. Erasmus, N. Wilson, Stanley, J. Hamling

W: K.Worner

Reżyseria: E Hughes (kontuzjowany), N Erasmus (usunięty)

READ  Czy Walia vs Polska jest w telewizji? Godzina rozpoczęcia, kanał i sposób oglądania dzisiejszych kwalifikacji do Euro 2024

Hawthorn kontra zachodnie buldogi

Niedziela, 13 sierpnia, o 13:10 na stadionie UTAs

jastrząb

B: JCecily-C, JScrimshaw, JBlank

HP: H Morrison, Jempey, PH Hardwick

C: J. Weddell, J. Worple, F. Magennis

HF: C Wingard, L Prost, C Nash

F: De Moore, Lewis, C. MacDonald

FOLL: N.Reeves, J.Newcombe, W.Day

I/C: B.Ryan, K.Amon, J.Koschitzke, J.Ward,

EMG: N Long, B McDonald, J Serong, S Mitchell

w Tobie

Reżyseria: C Mackenzie (subskrypcja), S Mitchell (usunięto)

Buldogi

B: Keith A, Jones L, Doria T

HP: Dell, J. O’Donnell, Richards

Odp.: Boulter C, Bontempelli M-C, Williams P

HF: Whitman C, Naughton A, Smith P

F: Loeb R, J Ogle Hagan, R West

FOLL: T.English, A.Treloar, T.Liberatore

I/C: A.Jones, J.Macrae, C.Daniel, L.Vandermeer

EMG: O. Baker, P. Khamis, L. Cleary, J. Sweet

W: A. Keith

Schodzi: Scott (kontuzjowany), Jehohannesen (kontuzjowany)

St Kilda przeciwko Richmond

Niedziela, 13 sierpnia, o 15:20 na Marvel Stadium

święci

B: J Patel, C Wilkie, J Webster

HP: Z. Cordi, J. Sinclair, N. Wanganen-Melera

O: M Windhager, S Ross, M Wood

HF: G Grisham, B Hill, M Owens

F: M King, T Membry, Sharman C

Kontynuacja: R Marshall, J Steele-C, B Crouch

I/C: M. Filippo, J. Higgins, D. Butler, L. Stocker

EMG: H Clark, J Billings, R Burns, Patton

W: S Ross, T. Membre

Reżyseria: R Burns (usunięty), A Caminiti (usunięty), H Clarke (usunięty)

tygrysy

B: N Balta, T. Young, D. Grimes

HP: De Rioli, N. Vlastin, J. Short

O: K Macintosh, T Taranto, J Ross

HF: Coulthard, Graham, L. Becker

F: J Reewoldt, D Martin, J Bauer

Ciąg dalszy: T Nankervis – C, Di Prestia, S Bolton

I/C: En Broad, I Soldo, Te Dao, M Beckett,

EMG: R.Mansell, S.Ryan, S.Banks, H.Ralphsmith,

W: D. Grimes, D. Martin, T. Dow

Reżyseria: S Banks (usunięte), J. Hooper (poprawione), N Cumberland (poprawione), R Mansell (sub)

Port Adelaide kontra GWS Giants

Niedziela 13 sierpnia o 16:40 w Adelaide Oval

moc

B: Dee Williams, Aller, Dee Houston

HP: K Farrell, T Jonas-C, Burton R

C: Z. Butters, W. Drew, X. Duersma

HF: W Rioli, T. Marshall, G. McEntee

P: D. Berne-Jones, OR Lord, S. Paul-Paper

FOLL: J. Finlayson, O. Wines, C. Rozee

I/C: T. Bock, Gehorn Francis, L. Jones, M Bergman,

EMG: JBurgoyne, Q.Narkle, F.Evans, S.Hayes

W: Aller, K Farrell, Finlayson J, Bergman M, Jones L

Reżyseria: J. Burgoyne (usunięty), R Bonner (usunięty), F. Evans (usunięty), J. Meade (usunięty), T Mackenzie (kontuzjowany), De Vicentini (kontuzjowany)

olbrzymy

B: G Buckley, S Taylor, I Cumming

HP: LAH, Himmelberg, LWhitfield

Odp.: J Kelly, T. Green, Hines N

HF: Brązowy C, L Keef, Riccardi G

F: D. Lloyd, Gehogan, T. Green-C

FOLL: Briggs, C Ward, Coniglio S

I/C: C. Eddon, H. Berryman, T. McMullen, J. Fahey

EMG: G Weir, C Stone, Flynn M, Cadman

W: T McMullen, G Fahey

Reżyseria: B Daniels (komentarz), T Bedford (komentarz), R Angwin (zdjęcia)