Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wybuch COVID-19 w Victorii zmusza mecze AFL do przenoszenia się między stanami

Żadne mecze NFL nie zostaną rozegrane w Victorii w ten weekend z powodu wybuchu COVID-19 w Melbourne, a liga ma nadzieję, że przerwa potrwa tylko tydzień.

Plany 12. trasy zostały ogłoszone we wtorek wieczorem, wraz z potwierdzeniem serii zmian miejsca.

Film piątkowego wieczoru między Melbourne a Brisbane, który miał być grany w Alice Springs, został przeniesiony na Giants Stadium w Nowej Południowej Walii.

Carlton, Richmond i Western Bulldogs spędzą tydzień trenując w Nowej Południowej Walii.

Następnie Richmond wyrusza w piątek do Australii Zachodniej, a następnego dnia dochodzi do starcia Dreamtime z Essendon, a Western Bulldogs leci do Perth w sobotę przed ich meczem z Fremantle w niedzielę.

Essendon, który w sobotę pokonał West Coast na Optus Stadium, pozostanie w Australii Zachodniej przez tydzień.

Mecz St Kilda przeciwko Sydney Swans w sobotę, wcześniej zaplanowany na Marvel Stadium, zostanie teraz rozegrany na SCG.

Swans i St Kilda wymieniają się prawami do gry u siebie w drugiej rundzie 21. rundy, podobnie jak Fremantle i Brisbane na początku tego sezonu podczas strachu przed COVID-19 w Perth.

Obecnie trwają przygotowania do meczu Adelaide-Collingwood, który jest obecnie zaplanowany na sobotę na Adelaide Oval.

Collingwood będzie musiał uzyskać zwolnienie rządu SA, aby mecz mógł się odbyć w Adelaide Oval.

Carlton pozostanie w Nowej Południowej Walii i w niedzielę zagra w West Coast Eagles w SCG. Ten mecz był wcześniej zaplanowany na MCG.

Zapraszamy do Geelong, Gold Coast, GWS, Hawthorne, North Melbourne i Port Adelaide.

„Aktualizacja do Rundy 12 ma na celu jak najlepsze uwzględnienie obecnych ograniczeń granicznych w stosunku do Victorii, przy jednoczesnym śledzeniu nadchodzących tygodni meczu” – powiedział Travis Old, dyrektor generalny ds. Transmisji w NFL.

„Chociaż nie będziemy mieć meczów w Victorii w ten weekend, mamy nadzieję, że wrócimy do Melbourne na Rundę 13 i mecz Queen’s Birthday na MCG, co jest sugestią, że będziemy nadal monitorować i współpracować z rządem stanu Wiktoria jak to się dzieje.

„Ostatnie kilka dni było wyzwaniem dla wszystkich, ale jak zawsze kluby, zawodnicy, sędziowie, stadiony i partnerzy telewizyjni byli otwarci i dostosowali się do kolejnych kroków niezbędnych do kontynuowania sezonu”.

AAP

READ  Zakażenia koronawirusem w Tokio osiągnęły najwyższy poziom od sześciu miesięcy, a sportowcy zdobyli własne medale olimpijskie