Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, niszczy 7 bilionów dolarów monet Shiba Inu

Niecały tydzień po przekazaniu ponad 1 miliarda dolarów w kryptowalutach indyjskiemu funduszowi pomocy COVID i wielu innym organizacjom charytatywnym, najmłodszy znany miliarder kryptowalut na świecie spalił monetę Shiba Inu o wartości 7 bilionów dolarów.

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, wysłał ogromną ilość 410 241 996 771 871 894771826174755464 monet na adres martwego portfela – skutecznie je niszcząc i stanowiąc obecnie 41 procent całkowitego SHIB w obiegu.

„Zdecydowałem się spalić 90% pozostałych tokenów Shiba w moim portfelu” – napisał w notatce obok siebie pan Buterin – któremu założyciele monet podarowali swoje zasoby SHIB jako metodę marketingową Transakcja.

„ Pozostałe 10% zostanie wysłane do organizacji charytatywnej (jeszcze nie zidentyfikowanej), która ma podobne wartości do zakodowanej wiary (zapobieganie utracie życia na dużą skalę), ale z długoterminowym przewodnictwem. Koronawirus choroba To duży problem teraz, ale ważne jest również, aby myśleć o długoterminowej przyszłości! „

27-latka – urodzona pod Moskwą i współzałożycielka Magazyn Bitcoin Gdy miał zaledwie 18 lat – dodał, że „samo trzymanie pozostałych monet w portfelu 0xab58 na zawsze nigdy nie wchodziło w grę”.

Związane z: Rozwiązanie większego problemu z Bitcoinem

Związane z: Australijski twórca kryptowalut rezygnuje z Elona Muska

„Tylko ze względów bezpieczeństwa powinny one ostatecznie zostać przeniesione do lepszego portfela, a każda transakcja, którą dokonam, zostanie zinterpretowana jako czynność. Więc … on też może od razu zrobić użyteczną rzecz.

„Bardzo poruszył mnie sposób, w jaki społeczności psów zajmujących się symbolami psów poradziły sobie z ostatnią darowizną! Wielu miłośników psów wykazało swoją hojność i chęć nie tylko skupiania się na własnych zarobkach, ale także dbałości o to, aby świat był lepszy. Poważnie wspierać każdego, kto to robi.

„Ale dla każdego, kto będzie produkował monety (lub dao lub cokolwiek innego) w przyszłości, proszę, nie dawaj mi monet na siłę w swoim projekcie bez mojej zgody! Nie chcę być centrum siły tego rodzaju. Lepiej wydrukować monety na rękach przedsiębiorstwa. Prosta, godna organizacja charytatywna (mimo, że rozmawiała z nimi jako pierwsza).

READ  Prezydent UE mówi, że polskie prawo powinno być egzekwowane, aby otwierać pieniądze przez Reuters

Po transakcji firma SHIB wydała własne oświadczenie, w którym napisał, że jest to „drugi raz, kiedy SHIB przeszedł do historii w ubiegłym tygodniu”.

Piszą: „Pomimo faktu, że VB pozwolił nam być częścią najbardziej hojnego biznesu w historii kryptowalut, widzieliśmy, jak nawet długoterminowi posiadacze Shib stali się papierkariuszami i zrzucają miliony dolarów w ciągu kilku dni”. .

Posunięcie Buterina oznacza, że ​​wartość chipa może teraz wzrosnąć, teraz, gdy podaż w obiegu zmniejszyła się o połowę, co sprawia, że ​​każda pojedyncza waluta jest technicznie bardziej ograniczona.