Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zawodnik Junior Wallabies wraca do domu po podpisaniu kontraktu z The Reds

Zawodnik Junior Wallabies wraca do domu po podpisaniu kontraktu z The Reds

Junior wallaby Massimo De Lutes powróci „do domu” do Queensland w przyszłym sezonie po podpisaniu umowy z The Reds przed kampanią Pacific Super Rugby 2024.

Reprezentując Australię na Mistrzostwach Świata w Rugby do lat 20 w RPA, De Lutiis został zwabiony z powrotem do Sunshine State po dwóch sezonach z Brumbies i Canberra Royals.

Podczas gdy w Sydney urodził się przedni wioślarz, De Lutiis pokazał swój potencjał podczas udanej kariery w szkole średniej w prestiżowych zawodach GPS w Queensland w Southport School.

separator wideo

De Lutiis był również częścią drużyny Reds Junior Academy i Queensland Under-18s – chociaż nie wyszli na boisko z powodu pandemii Covid-19.

Mierzący 188 cm i ważący 124 kg De Lutiis ma dołączyć do obiecującego składu napastników, w skład którego wchodzą Fraser McCreight, Liam Wright i Harry Wilson.

„Jesteśmy zachwyceni, że Massimo zdecydował się ponownie dołączyć do nas w swoim rodzinnym kraju” – powiedział szef The Reds, Les Case.

„To bardzo obiecujący gracz, który zrobi wiele dla naszej grupy rekwizytów w Ballymore w przyszłości”.

Kolejny impuls dla The Reds, zwycięzca Pucharu Świata w Rugby, Benny Raffai, ponownie podpisał kontrakt z klubem do końca następnego sezonu.

Rafai, który rozegrał 14 meczów dla the Reds w 2023 roku, został powołany w tym tygodniu do kadry Flying Fiji na Mistrzostwa Świata.

„Do tej pory uwielbiałem spędzać czas z the Reds” – powiedział Raffai w oświadczeniu. „To fantastyczna grupa zawodników i personelu i nie mogę się doczekać pracy w ich nowym światowej klasy obiekcie w Baltimore w przyszłym sezonie.

„Lubię pracować z młodymi wioślarzami w klubie i mam nadzieję, że mogę im pomóc swoim doświadczeniem”.

READ  Kanada zapewni szkolenia z zakresu pomocy medycznej dla armii ukraińskiej w Polsce