Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zgubiony ekran blokady telefonu jest zaskakujący

Zgubiony ekran blokady telefonu jest zaskakujący

Zaginiony telefon stał się popularny po tym, jak deskorolkarz podzielił się interesującymi celami życiowymi swojego właściciela, które pojawiły się na ekranie blokady urządzenia i uniosły wiele brwi.

Oczekuje się, że sezon narciarski rozpocznie się w przyszłym tygodniu, a snowboardziści będą mieli kolejny wybór, gdzie wybrać się na stoki w tym roku.

Telefon, który znajdował się „w połowie drogi” we Front Valley w ośrodku narciarskim Perisher, położonym w Parku Narodowym Kościuszki w Nowej Południowej Walii, wzbudził zainteresowanie w mediach społecznościowych, po tym jak osoba, która znalazła urządzenie, zamieściła jego zdjęcie na Facebooku, próbując odnaleźć jego właściciela.

„Telefon został znaleziony w połowie Front Valley i został przekazany do biura rezerwacji. Powodzenia w osiąganiu celów” – czytamy w podpisie towarzyszącym postowi.

Chociaż nie jest jasne, jaki jest model lub marka czarnego smartfona, mamy nadzieję, że bardzo charakterystyczny ekran blokady pomoże personelowi ośrodka zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Ekran blokady telefonu zawierał notatkę z ośmioma celami życiowymi. fot. Facebook/Perisher Miłośnicy śniegu

Obraz ekranu blokady — który wydaje się być utworzony przy użyciu aplikacji Apple Notes w wersji na Androida — zawiera osiem kropek z celami, które właściciel telefonu rzekomo chce osiągnąć.

Lista celów obejmuje: „podnieść wagę do 87 kg”, „rzucić nikotynę”, „mieć 25 000 $ na koncie bankowym”, „własny (a) motocykl” i „dobre stopnie na uniwersytecie”.

Jednak nie wszystkie z nich były rozsądnymi celami, a niektóre z bardziej niejasnych, w tym: „poprawa walki”, „wpisanie trzech dziewczyn do listy” i „nie strzyżenie przez trzy miesiące”.

Wczytuję osadzanie…

Post, opublikowany w grupie Perisher Snow Lovers na Facebooku, sprawił, że entuzjaści śniegu zaczęli się zastanawiać nad wyborem celów i miejscem ich wyświetlania.

„Byłbym prawie zawstydzony, gdybym twierdził, że telefon zaginął… prawie” – skomentowała jedna osoba pod postem.

READ  Marzec przemysł i handel w Polsce

Inny facet powiedział: „25 000 $ i ma 3 dziewczyny na liście, które mówią mu, że śni”.

Trzeci dodał, że dziewiątym celem powinno być: „Zamknij telefon w kieszeni, abym go nie zgubił lub nie mam możliwości sprawdzenia Perisher Snow Lovers, aby zobaczyć, czy ktoś go znajdzie, ujawniając światu moje cele życiowe”.

Tymczasem inni chwalili właściciela telefonu za jego cele, a jedna osoba skomentowała: „To wyjątkowe cele, nie ma się czego wstydzić”.

Telefon został znaleziony w ośrodku narciarskim Front Valley Perisher. Zdjęcie: ośrodek narciarski Perisher

Sezon śnieżny oficjalnie rozpoczął się w ośrodku narciarskim Perisher, w którym w ciągu ostatnich siedmiu dni spadło cztery centymetry śniegu.

Oprócz naturalnych opadów śniegu, co najmniej 182 armatki naśnieżają, aby zapewnić dobre warunki narciarskie dla narciarzy i snowboardzistów ośrodka.

Zgodnie z prognozą pogodową dla obszaru, w większości słoneczne niebo i doskonała widoczność w połączeniu z układem wysokiego ciśnienia w przyszłym tygodniu przyniosą kilka wspaniałych śnieżnych dni.

Pod koniec tygodnia w górnych partiach kurortu spodziewany jest śnieg, zanim powróci kolejny układ wysokiego ciśnienia, poprawiający widoczność.