Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Znaki Tennessee Tennessee wysoce opisane przez Olafa Bychkowskiego

Olaf Bychkovsky podpisał umowę o pomocy korporacyjnej z męską drużyną tenisową Tennessee i dołączy do Vols na sezon wiosenny 2024.

Peszkowski z Olsztyna zajmuje 13. miejsce w rankingu juniorów ITF, co czyni go piątym juniorem z pierwszej piętnastki ITF, który podpisał kontrakt z Vols od 2009 roku.

Inni sygnatariusze z Tennessee w tym okresie to JB Smith (nr 6), Tennys Sandgren (nr 9), Rain Williams (nr 8) i Shunsuke Mitsui (Numer 6).


Olsztyn w Polsce zajmuje najlepsze miejsce w rankingu ATP w karierze, zajmując 693. miejsce w grze pojedynczej i 724. w deblu. Jego UTR na poziomie 13,47 jest trzecim najwyższym wśród pierwszaków w kraju w klasie 2023.


„Po pierwsze, chcemy podziękować Olafowi i jego rodzinie za zaufanie, jakim obdarzyli nas tą decyzją” — powiedział zastępca głównego trenera Tennessee. Jamesa Mackeya Powiedział. „Jesteśmy przekonani, że możemy pomóc mu osiągnąć jego cele w college’u i zawodowym tenisie. Jest świetnym zawodnikiem i bardzo ciężko pracuje. Wiem, że nasi wielcy fani będą się cieszyć, widząc go wkrótce w rywalizacji”.


Peszkowski zdobył dwa podwójne tytuły za 15 000 $ w 2022 roku, jeden w Sozopolu w Bułgarii, a drugi w Bytomiu w Polsce.


Peszkowski, pierwszy polski zawodnik od czasu Bartosza Szawickiego (2014-15) w strojach biało-pomarańczowych, również ostatnio dotarł do finału gry pojedynczej z wpisowym 15 000 $, oba w Monastirze w Tunezji, i miał zaszczyt reprezentować Polskę w drużynie Pucharu Davisa.


Po rywalizacji w każdym z czterech głównych mistrzostw juniorów, Bychkovsky został czwartym nowicjuszem, który podpisał kontrakt z Vols na nadchodzący sezon. Jest drugim polskim zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Vols na sezon 2024. Filip Beszonka (ITF 39) z Gdańska w przyszłym sezonie będzie nosił pomarańczowo-białe stroje.

Dołącza również do doświadczonych powracających weteranów Jan PoniedziałekMitsui Blaise’a Bicknella I Anioł Diaz.