Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Avison Young otwiera swoje pierwsze biuro na kontynencie afrykańskim

Impact Group, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze nieruchomości, zmieniła nazwę na Avison Young, ponieważ firma rozwija się w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

TorontoA 3 czerwca 2021 /CNW/ – Avison Young ogłosił dziś rozszerzenie swojej oferty dla klientów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki o Empact Corporate Real Estate Services (Empact CRES), firmę świadczącą kompleksowe usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych w Afryka Południowa. Będzie on przemianowany na Avison Young i przez cały czas będzie zapewniał niestandardowe rozwiązania w zakresie nieruchomości Afryka Południowa oraz w Afryce Subsaharyjskiej.

„Zespół w” Afryka Południowa Podzielamy fundamentalną wiarę w osiąganie pozytywnego wpływu, jaki nieruchomości komercyjne mogą wywrzeć na życie ludzi dzięki afrykańskim treściom”. Marek Rose, prezes i dyrektor generalny Avison Young. „Kiedy patrzymy na największe talenty, które chcemy wnieść do zespołu Avison Young, patrzymy poza podstawy biznesowe, które są dostarczane, na wartości kulturowe, które wyznajemy, i z dumą witam naszych nowych kolegów z zespołu w miarę postępów sposób, w jaki dostarczane są nieruchomości komercyjne, łącząc nasze dane i technologię z wglądem, aby dostarczać wartość naszym klientom”.

Zespół Empact CRES świadczy kompleksowe i perspektywiczne usługi strategiczne dla najemców i inwestorów, wykorzystując swoją wiedzę rynkową i zrozumienie trendów wpływających na środowisko zbudowane.

„Nieustannie uczymy się i stosujemy nowe metody oraz innowacyjne myślenie, aby zapewnić naszym klientom wsparcie, którego potrzebują, jednocześnie mając na uwadze zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko” – powiedział. Mark LathamObecnie jest dyrektorem Avison Young w Afryka Południowa. „Dołączając do Avison Young, stało się jasne, że łączy nas pasja do budowania znaczących relacji, zapewniania wyjątkowej obsługi, głębokiego zaangażowania w ludzi i kulturę oraz dokonywania pozytywnych zmian w życiu, z którym stykamy się bezpośrednio i pośrednio każdego dnia”.

Impact Criss jest częścią Impact Group, spółki zależnej w całości należącej do Thebe Investment Corporation, która została założona w 1992 roku jako wiodąca korporacja należąca do osób czarnoskórych, aby wspierać edukację i upodmiotowienie w całej społeczności oraz przyczyniać się do społecznej i ekonomicznej transformacji tych społeczności na poziom oddolny. Jedynym udziałowcem w tym czasie był fundusz powierniczy, w którym ثقة Nelson Mandela Pełnił funkcję Prezesa Zarządu, Walter Sisulu i Reverend Byers Nod Byli pierwszymi powiernikami, a dr Enos Mabuza pełnił funkcję pierwszego prezydenta. Działając jako Avison Young, zespół utrzyma swoje miejsce w strukturach Empact i Thebe i będzie działał jako poziom 1 rokWspółtwórca BBEE nadal napędza postęp gospodarczy, społeczny i środowiskowy.

READ  Straty Qantas sięgają 2 miliardów dolarów, ponieważ linia lotnicza stara się o międzynarodowe podróże w 2021 r

zespół w Afryka Południowa Zapewnia ten wpływ poprzez: usługi dla inwestorów obejmujące rynki kapitałowe i doradztwo w zakresie rozwoju dla B-BBEE (Broad Broadcast Black Economic Empowerment) sprzedaży aktywów i funduszy wspierających; Usługi zasiedziałe obejmują reprezentację najemców i zarządzanie najmem dla strategii miejsca pracy i PropTech; oraz usługi zarządzania obiektami, od usług związanych z systemami biznesowymi i budowlanymi po sprzątanie i catering. Dołączają do rozwijającej się platformy usług Avison Young w regionie EMEA, która obejmuje również operacje w BułgariaA Republika CzeskaA FrancjaA NiemcyA WęgryA IrlandiaA IzraelA PolskaA Rumunia i Wielka Brytania

Avison Young tworzy rzeczywistą wartość ekonomiczną, społeczną i środowiskową jako globalny doradca ds. nieruchomości, wspierany przez ludzi. Jako firma prywatna nasi klienci współpracują z silnym partnerem, który inwestuje w ich sukces. Nasz zintegrowany talent realizuje pełny potencjał nieruchomości, wykorzystując globalne platformy wywiadowcze, które zapewniają klientom wgląd i korzyści. Razem możemy tworzyć zdrowe i produktywne miejsca pracy dla pracowników, miasta będące centrami dobrobytu dla swoich obywateli oraz budować przestrzenie i miejsca, które przynoszą korzyści netto dla gospodarki, środowiska i społeczeństwa.

Avison Young zwycięzcą 2021 r. w Kanada Platynowy Klub Najlepiej Zarządzanych Firm otrzymał ocenę platynową, utrzymując swoje rankingi Best Managed przez 10 kolejnych lat.

www.avisonyoung.com

Śledź Avisona Younga
Twitter (aktualności) Twitter (oferty) blog lub notatka LinkedIn youtube Instagram

Źródło: Avison Young

Więcej informacji: Kate Murphy, Dyrektor Globalny ds. Komunikacji Zewnętrznej: +1 312316 6821, [email protected]; Mark Latham, dyrektor, Republika Południowej Afryki: +27 (0) 72 053 9797, [email protected]

Powiązane linki

www.avisonyoung.com