Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coles sprzedaje Roll’d w supermarketach

To, co w 2012 roku było tylko jednym sklepem w CBD w Melbourne, rozrosło się do 86 w całym kraju – a teraz właściciele Roll’d zobaczą, jak ich kultowe produkty trafiają wyłącznie na półki Coles.

Gigant supermarketów nawiązał współpracę z rodziną Hoang, która prowadzi popularną wietnamską sieć, po tym, jak w ciągu ostatniego roku zauważyła ogromny popyt na azjatycką żywność, ponieważ australijskie rodziny chcą poszerzyć swoje opcje żywieniowe, jedząc więcej posiłków w domu.

Pierwszy raz w życiu, Coles Kupujący będą teraz mogli dostać w swoje ręce oryginalne rolki papieru ryżowego Rold’s z sosami i składnikami z restauracji szybkiej obsługi po ich wprowadzeniu w tym tygodniu.

Związane z: Mama oszczędza 150 dolarów, siekając ciasto Coles

Ceny zaczynają się od 3,50 USD za makaron ryżowy (400g), 4 USD za makaron ryżowy (375g) i 6 USD za różne sosy, w tym Spicy Hoisin i Chilli Mayo.

„Nauczenie Australijczyków, jak uwolnić swoich własnych żołnierzy wietnamskich Roll’d za pośrednictwem nowego partnerstwa spożywczego Colesa, jest dla nas naturalnym przedłużeniem” – powiedział Bao Huang, założyciel Roll’d.

„Cieszymy się, że możemy dzielić się naszymi autentycznymi wietnamskimi potrawami i przepisami z szerszą społecznością, go-tos, lunchboxami i przy stołach obiadowych ze świeżymi, zdrowymi, pozbawionymi poczucia winy opcjami rodzinnych posiłków”.

Związane z: Odkrywanie niedowierzania Amerykanki w Aussie KFC

Hoang powiedział, że współpraca daje im również możliwość ekspansji w nowych lokalizacjach.

„Oznacza to, że nasi dotychczasowi klienci będą mieli większy dostęp do naszych produktów w całym kraju”.

Wietnamskie produkty Roll’d są łatwe w użyciu, nie zawierają konserwantów i dodatków i są odpowiednie dla nich

Wegetarianie i weganie.

Popularne Sticky Hoisin i Spicy Hoisin mają nuty posmaku orzeszków ziemnych, przypraw i czosnku, podczas gdy Chilli Mayo jest kremowe z ponczem.

Aby uzyskać pełny, tradycyjny smak, Mama Hwang’s Nok Mam podaje partię sosu rybnego zrównoważoną cukrem i chili.

READ  LTC rozpoczyna rajd o 65%

Rzecznik Coles powiedział news.com.au, że sieć otrzymała już świetne opinie od klientów na temat ekskluzywnych nowych produktów.

„Wietnamski Roll’d ma bardzo silnego klienta do naśladowania po obsłużeniu milionów zadowolonych klientów w ubiegłym roku – a dokładniej, otrzymaliśmy bardzo pozytywną reakcję od naszych klientów do naszego franczyzowego sklepu Roll’d w supermarkecie Coles Moonee Ponds” rzecznik powiedział.

„Wiemy więc, że istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na charakterystyczne rolki papieru ryżowego Roll’d i dzięki tej współpracy możemy teraz zaoferować wszystkim naszym klientom w całym kraju możliwość tworzenia własnych z domu”.

Leanne White, dyrektor generalny sklepu spożywczego Coles, powiedziała, że ​​dane pokazują, że tylko w ciągu ostatniego roku popyt na azjatycką żywność w Coles wzrósł o ponad 16 procent.

„Widzimy więc, że jest to świetna okazja do zaspokojenia rosnącego popytu na żywność azjatycką, przy jednoczesnym wspieraniu firm rodzinnych, takich jak Roll’d, w dotarciu do większej liczby klientów za pośrednictwem sieci supermarketów” – powiedziała pani White.

„Wiemy, że Australijczycy uwielbiają autentyczny wietnamski smak Roll’d, a teraz mogą cieszyć się tymi samymi pysznymi smakami w domu, używając dokładnie tych samych składników, które są używane w ich sklepach”.