Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani AFL zastanawiają się, dlaczego nie wyjść z demonów w wojnie Aborygenów przeciwko Buldogom

Fani i komentatorzy AFL nie byli pod wrażeniem opóźnionej decyzji Devils o rezygnacji z Guernsey Aboriginal Tour zeszłej nocy z powodu zderzenia kolorów ze strojem Western Bulldogs.

Pomimo porażki, Melbourne nadal utrzymywało się na szczycie tabeli z przekonującym 28-punktowym zwycięstwem nad Bulldogs.

Według doniesień AFL kilka tygodni wcześniej poinformowała diabły, że jej przeważnie czerwona Guernsey była bardzo podobna do Blue Guernsey w Bulldogs.

Ładowanie

Dzieje się tak po tym, jak AFL został skrytykowany zaledwie kilka tygodni temu za graczy Collingwood i Essendon Anzac Day, którzy byli w większości czarni.

W przyszłym tygodniu Devils Guernsey zmierzy się z Brisbane Lions, podczas dwutygodniowej trasy koncertowej Sir Douga Nicholsa.

„Oni (Melbourne) nie są z tego zadowoleni” – powiedział John Ralph z Herald Sun na Fox Footy Channel.

Ładowanie

„Melbourne miało Skok Aborygenów, który został wyprodukowany i nie wiedział, komu przeciwnik zostanie nagrodzony w tym pływającym meczu. Okazuje się, że to Buldog Zachodni”.

„Powiedziano im miesiąc temu, że będzie to poważne starcie z miejscowym psem skaczącym. W tym tygodniu ponownie odwołali się, powiedzieli, że nie sądzimy, że to Saddam, ponownie odmówiono im pozwolenia.”

– Będą go nosić w przyszłym tygodniu, w drugim tygodniu trasy Sir Douga Nicholsa, ale nie jest to znacznie gorsze niż mecz Isendona Collingwooda z zawodnikami Anzaca.

Były kapitan Brisbane Lions, Jonathan Brown, powiedział, że takie problemy mogą się pojawić, biorąc pod uwagę pływający mecz.

Ładowanie

„Myślę, że problem polega na tym, że ogłosili mecze dopiero na kilka tygodni przed ukończeniem projektów skoczków, więc ten rok jest wyjątkowy, który prowadzi do końca planowania” – powiedział.

Jednak media społecznościowe nie są przychylne wielu postom stwierdzającym, że demony nie mają powodu, aby nie nosić swoich oryginalnych ubrań.

READ  Wiadomości o rugby, Wallabies: rodem z Australii Quad Cooper

Użytkownicy nie byli również zbyt zadowoleni z długo oczekiwanego szczytu, który został przyćmiony przerażającymi scenami na stadionie Marvel bez tłumów z powodu COVID-19.

Ładowanie