Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

CCTV uchwyciło obiad i pośpiech „chciwej” rodziny

CCTV uchwyciło obiad i pośpiech „chciwej” rodziny

Przyłapano ośmioosobową rodzinę, która napychała sobie twarz żarciem o wartości 630 dolarów (329 funtów), a następnie wychodziła bez płacenia.

Bezczelny klan zjadł steki z kością T, kilkanaście napojów bezalkoholowych i sięgnął po drugą porcję deseru, odwiedzając włoską restaurację Bella Ciao w Port Talbot niedaleko Swansea w Walii.

Ale kiedy przyszło do uregulowania ogromnego rachunku, nigdzie nie było widać właścicieli restauracji.

Zaskoczony menadżer Tyrone Rees powiedział, że personel początkowo wzbudził podejrzenia, gdy goście odesłali talerze z w połowie zjedzonym jedzeniem.

I powiedział Lustro: „Zamawiali najdroższe rzeczy z menu, takie jak steki z kością T i inne.

„Coś jest nie tak” – powiedziała moja żona. W pełni zrealizowali zamówienie, ale wysłali też talerze w połowie puste.

Matka rodziny dwukrotnie próbowała zapłacić, korzystając z karty do konta oszczędnościowego, ale za każdym razem otrzymała odmowę.

Powiedziała pracownikowi, że dostanie „inną kartę” i kazała synowi zaczekać.

Jednak wkrótce po wyjściu chłopiec odebrał telefon i wybiegł za drzwi – twierdzi dyrektor.

Próbując wyśledzić rodzinę, Tyrone próbował zadzwonić do niej z numeru pozostawionego w rezerwacji, ale odkrył, że jest fałszywy.

Nie miał innego wyjścia, więc wściekły menadżer zgłosił sprawę policji.

Podzielił się także zdjęciami z kolacji w X, podczas której zachwycił 12 milionów widzów.

Zachęcał innych właścicieli małych restauracji, aby zgłosili się i stwierdzili, że przeszli przez tę samą traumatyczną próbę, gdy rodzina odeszła z rachunkiem.

„Nie rozumiem, jak oni się zachowują [the family] Możesz sobie z tym poradzić. Tyrone dodał: „Płacę podatki policji, ale wygląda na to, że jestem bezradny”.

To pocieszające, że miejscowi, którzy obejrzeli nagrania z telewizji przemysłowej, następnego dnia zarezerwowali całą restaurację.

Wdzięczny menedżer powiedział, że odebrał to jako „znak solidarności” i było to „fantastyczne uczucie”.

Skontaktowaliśmy się z policją Południowej Walii w celu uzyskania komentarza.

READ  Aramco zdobywa przyczółek na rosyjskim podwórku z polską umową naftową | Aktualności OPEC

Dzieje się tak, gdy pewna kobieta przechwalała się, że jest „najbardziej pożądana” na kolację po tym, jak rzekomo oszukała puby i restauracje na setki.

Seryjna przestępczyni została kilkakrotnie przyłapana przez kamery CCTV na realizacji swojego planu, gdy przybywała do miejsc w Christchurch, Bournemouth i Poole.

W międzyczasie dwóch mężczyzn nafaszerowało sobie twarze jedzeniem o wartości ponad 210 dolarów (110 funtów), po czym w „idealnym planie” uciekło z wietnamskiej restauracji.

Przez dwie godziny popijali ogromne ilości piwa i pożerali pikantną wołowinę, ryż i makaron przez dwie godziny w Viet80s w Nottingham.

Kiedy jednak powiedzieli pracownikom, że palili papierosa, wskoczyli do samochodu i odjechali, nie płacąc.

W innym miejscu w kraju 12-osobowa rodzina włamała się do pubu, która uchyliła się od zapłacenia rachunku na 500 dolarów (260 funtów), w tym za stek i dziesięć kufli piwa.

Britannia Inn w Bar w Kornwalii twierdzi, że między godziną 14:00 a 16:00 rodzina wyszła, a kelnerka była odwrócona plecami, gdy nadszedł czas płacenia.

Ponadto przed kamerą pojawił się szokujący moment, w którym gang emerytów miał odwrócić uwagę personelu, rzekomo pomijając rachunek na 190 dolarów (100 funtów).

CCTV pokazuje, jak grupa czterech osób opuszcza restaurację i bar Med-Mex w Hornsey w East Yorkshire.

Ta historia została opublikowana przez słońce Zostało powielone za zgodą