Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Józef Flawiusz „Joey” Phillips Jr. 1960–2023 |  Wiadomości, sport, praca

Józef Flawiusz „Joey” Phillips Jr. 1960–2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – Josephus „Joey” Phillips Jr., pieszczotliwie nazywany „Judecy” i „Tough Guy”, lat 63, przeprowadził się do swojego niebiańskiego domu w środę, 13 września 2023 r., w Oasis Rehabilitation and Recovery Center w Youngstown.

Urodził się 31 lipca 1960 r. w Youngstown jako jedyny syn zmarłego wielebnego Josephusa Phillipsa seniora i Vivian McMullen Phillips.

Joey zapisał się do szkół publicznych Hubbard, które ukończył w 1979 r. Jako wyróżniający się zawodnik wyróżniał się w drużynie piłkarskiej Hubbard. Dzięki tej pasji mógł studiować na Uniwersytecie w Las Vegas jako piłkarz, gdzie był w stanie bić rekordy. Był także fanem koszykówki.

Joey pracował na budowie, pracował jako kucharz w restauracji, zajmował się trawnikiem i ratownikiem na podwórku.

Jako nastolatek Joey był członkiem New Bethel COGIC, 1303 Brighton Street, Youngstown, pod przewodnictwem zmarłego wielebnego Josephusa Phillipsa seniora i misjonarki Vivian Phillips. W późniejszym życiu był członkiem COGIC Courts of Praise pod przewodnictwem swojego szwagra, zmarłego dr. Johna Blackwella seniora.

Pozostawia, aby pielęgnować jego pamięć, trzy siostry, panią Geri Blackwell z Hubbard, Jackie Bonner z Youngstown i Jill (dr Julius) Kato z Polski; dwóch siostrzeńców, Raymond Bonner i John (Victoria) Blackwell; trzy siostrzenice: Keshara (Richard) McBride, LaVivian Bonner i Navula Cato; trzej siostrzeńcy, Austin i Dallas Blackwell oraz Aubrey Jones; trzy siostrzenice, Nadia Blackwell, Maria Jones i cesarzowa Blackwell; I stary przyjaciel, Clarence Christian.

Oprócz rodziców śmierć poprzedziły dwie ciotki, wielebna Georgia Hall Harris i ewangelistka Irma Ross Charles; Oraz duże grono rodziny i przyjaciół.

Nabożeństwa rozpoczną się wizytacją od południa do 13:00, a pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 25 września 2023 r. o 13:00 w domu pogrzebowym LE Black, Phillips and Holden Funeral Home.

Ministerstwo Komfortu, Miłości i Godności zostało powierzone Domowi Pogrzebowemu L.E. Black, Phillips and Holden.

READ  Zawsze walczę o jak najlepsze wyniki – Patrick Dudek patrzy na lepsze mistrzostwa na 2017 w Grand Prix MotoGP

(specjalne powiadomienie)