Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Qantas odwołał loty międzynarodowe do grudnia 2021 roku

Qantas odwołał planowane 31 października 2021 w pełni zrestartuj swoją międzynarodową sieć Po tym, jak rząd ogłosił, że granice Australii będą Do połowy przyszłego roku pozostaje zamknięty dla większości krajów.

Sekretarz skarbu federalnego Josh Freidenberg przedstawił zrewidowany harmonogram po zeszłym wieczorze budżetu na 2021 r., Mówiąc, że jest to „bardzo konserwatywne i ostrożne założenie, że granice międzynarodowe będą się stopniowo otwierać od połowy przyszłego roku”.

Wraz z międzynarodowym ponownym uruchomieniem Qantas w związku z uruchomieniem przez rząd szczepień i kontroli granicznej, linia lotnicza musiała przesunąć datę ponownego uruchomienia po raz drugi, odkąd pandemia COVID-19 doprowadziła do zamknięcia granic kraju w marcu 2020 r.

Linia lotnicza ogłosiła dzisiaj, że anuluje większość lotów międzynarodowych zaplanowanych od 31 października do końca grudnia, a rzecznik powiedział: „Będziemy nadal weryfikować te plany w miarę zbliżania się grudnia i ewolucji warunków”.

Usługi do Nowej Zelandii pozostaną w cieniu bańki za pośrednictwem Tasmana, a linia lotnicza pokłada teraz nadzieje w otwarciu podobnych baniek podróżniczych wolnych od kwarantanny na wyspach Pacyfiku i Singapurze.

„Pozostajemy optymistami, że dodatkowe bańki otworzą się po zakończeniu wprowadzania szczepionek w Australii dla krajów, które do tego czasu są w podobnej sytuacji, ale trudno jest przewidzieć którekolwiek z nich na tym etapie” – powiedział rzecznik, dodając że Qantas pozostanie „gotowy do wykorzystania kieszeni turystyki i możliwości”. Handel, który pojawia się w świecie po COVID.

Qantas twierdzi, że skontaktuje się bezpośrednio z każdym potencjalnym podróżnikiem w celu dokonania rezerwacji „między 31 października 2021 r. A 19 grudnia 2021 r.”.

„Duża liczba połączeń z naszym call center prowadzi do długich czasów oczekiwania. W odpowiedzi dodajemy więcej zasobów, ale zachęcamy klientów, którzy nie będą podróżować w ciągu najbliższych 24 godzin, zaczekaj, aż skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio w sprawie ostatnich zmian. „

READ  Konferencja prasowa Narodowego Banku Polskiego „Gołębie” i faktyczna dyrektywa łagodząca | Muzyka pop

Ruchomy cel

Qantas odsprzedał większość swoich lotów międzynarodowych na początku tego roku, mówiąc, że poprawiony restart 31 października – który został już przełożony Wczesny i najbardziej ambitny cel to 1 lipca – Zgodne z „oczekiwanymi ramami czasowymi skutecznego zakończenia wprowadzenia szczepionki na COVID-19 w Australii”.

Jednak z opóźnieniem rządowego planu szczepień, ponieważ nowe i bardziej zjadliwe szczepy COVID nadal rozprzestrzeniają się na całym świecie, linia lotnicza ponownie naciskała na przerwę, gdy wracają zagraniczne loty.

Qantas zawsze podkreślał, że jego międzynarodowy harmonogram będzie śledził rządowe kontrole graniczne, jak powiedział na początku tego miesiąca dyrektor generalny Alan Joyce: „Znamy tę datę”. [when international travel will resume] To może się zmienić [and] Jesteśmy całkowicie elastyczni w tej kwestii ”.

„Przygotowujemy nasze samoloty i personel na koniec października, ale mamy pełną elastyczność. Jeśli będziemy musieli wcześniej przebić bańki, możemy i może się to zdarzyć. Przy szybkości, której oczekujemy, możemy to zrobić”.

Skoncentruj się na bąbelkach podróżniczych

Qantas skupi się teraz na podróżach międzynarodowych na bańki podróżne wolne od kwarantanny.

„Wszystko zależy od poziomu COVID w każdym kraju oraz poziomu ograniczeń i testów, które zostaną wprowadzone” – powiedział Joyce przed otwarciem bańki australijsko-nowozelandzkiej.

„Oczywiście w regionie jest wiele krajów, zwłaszcza w regionie Azji i Pacyfiku, które mają ścisłą kontrolę COVID. Daje nam to możliwości rynkowe dla Singapuru, takiego jak Japonia, i rynków takich jak Tajwan, abyśmy mogli się otworzyć”.

Przeczytaj także: Dalej – bańka podróżnicza Australia-Singapur?

David

David Flynn jest redaktorem magazynu Executive Traveler i trochę tragicznie jest podróżować ze słabością do dobrej kawy, zakupów i liczi martini.