Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Seb Ross, Team Membrey Families, AFL News 2021

Krytyka Caroline Wilson trwa nadal po tym, jak wywołała wrzawę z kilkoma kontrowersyjnymi komentarzami na temat St Kilda, gdy klub zareagował na wrzawę.

Szanowany dziennikarz NFL powiedział w telewizji w poniedziałek, że fani i sponsorzy Saints mają powody do niezadowolenia z powodu Seba Rossa i Tima Membreya po tym, jak ich przegapili. Obgryzanie paznokci sześć straconych z Adelaide W weekendy z powodów rodzinnych.

Streamuj wybrane programy Fox Footy w Kayo Freebies całkowicie za darmo w czerwcu, w tym AFL 360, On The Couch, Bounce i nie tylko. Nie ma karty kredytowej. bez myślenia. Zarejestruj się teraz za darmo>

Wilson powiedział również, że niektórzy członkowie organizacji Saints byli rozczarowani decyzją graczy o powrocie do domu po przegranej z Sydney w SCG dwa tygodnie temu.

Ross odszedł, aby być ze swoją partnerką, która urodziła bliźnięta około pięć tygodni temu, podczas gdy Membrey pominął starcie w Cairns, gdy jego żona przygotowuje się do porodu wkrótce.

Wilson powiedziała, że ​​nie ma „pogotowia medycznego” w odniesieniu do rodzin graczy, dodając, że zakwestionuje decyzję dwóch wielkich gwiazd o opuszczeniu tak ważnego meczu, gdy sezon St Kildy wisi na włosku, zwłaszcza że ujawniła, że ​​duet zostali zachęceni do pozostania.

„To bardzo dziwna sytuacja, gdy masz dwóch kapitanów klubów, zwłaszcza gdy dzieci urodziły się pięć lub sześć tygodni temu, a odchodziły, gdy była to ich ostatnia szansa na awans do finału” – powiedział Wilson.

„Myślę, że kibice, sponsorzy, członkowie i inni koledzy mieliby pełne prawo do rozczarowania”.

Legenda Melbourne Gary Lyon powiedział w radiu, że „milczy” wobec krytyki Wilsona Ross i Mimbrey, podczas gdy wielu innych włożyło but do bagażnika.

St Kilda odpowiedzi

W środę Matt Fiennes, dyrektor generalny St Kilda, mówił o komentarzach Wilsona, które obejmowały sugerowanie, że niektórzy starsi Święci byli zaniepokojeni niepokojem Membreya i Rossa z powodu meczu Ravens.

„Nie ma wątpliwości” co do decyzji pary, Vince powiedział Gerardowi Whately w radiu SEN, ale dodał: „Powiem, że jak każda organizacja w bardzo konkurencyjnej branży, omawiamy te decyzje. Ale w końcu, gdy podejmujemy decyzje, wspieramy graczy i dajemy im swoje i kontynuujemy naszą działalność.”

Zapytany, czy starsi przywódcy poprosili Membriego i Rossa o pozostanie w drużynie, Viennes powiedział: „To, co zrobiliśmy, to sprawdzenie, czy klub może zrobić coś jeszcze, aby pomóc graczom poczuć się wspieranymi.

READ  Kim jest żona Hideki Matsuyamy Mai? Poznaj tajemniczego partnera, sekretne wesele

„Myślę, że nasi zawodnicy wiedzą, a my mamy dość spójne osiągnięcia jak na klub piłkarski, że zawsze będziemy stawiać rodzinę na pierwszym miejscu i będą wspierani przez te decyzje”.

Vince zaprzeczył, że był „znaczący poziom rozczarowania Seb Rossem w klubie”.

“Możesz być rozczarowany, ale możesz to zrozumieć. Nie sądzę, aby emocje były w konflikcie” – powiedział Fiennes. “Jako dyrektor generalny chciałbym, aby nasi najlepsi gracze byli na boisku, ale robię to co tydzień.

„Ale jako ojciec rozumiem również, że musimy traktować priorytetowo to, co wiemy, że jest ważne w naszych rodzinach.Nikt nie może tego wiedzieć poza samą rodziną.

„Czuję, że czasami brakuje nam empatii w sposobie omawiania tych spraw”.

Vince powiedział, że rozmawiał z Wilsonem i wyraził swoje obawy związane z wyznaczeniem partnera dla gracza i stwierdził, że nie ma problemów medycznych, gdy „nikt z nas nie może być w pełni świadomy tego kontekstu”.

– Nie powinni być z drużyną, gdy już podjęto decyzję. Ich rodziny proszą ich, aby byli w domu – powiedział Viennes, kiedy Whately zapytał, czy Ross i Membury powinni zostać w meczu Adelaide.

„Lubimy myśleć, że media piłkarskie mogą uszanować to, że nie zawsze zrozumiesz złożoność każdej osoby”.

„Niesamowity błąd”: głos Karoo potępia

mówić dalej płyta rezonansowa Korespondent podcastów, Damien Barrett, powiedział, że Wilson była poza linią, twierdząc, że „miała punkt widzenia, który mnie zadziwił”.

„Myślałem, że Carolyn Wilson jest zbyt biedna, aby iść tą ścieżką, zadawać pytania, i jej słowami… kwestionować ich prawo do tego, pytać, dlaczego i zrzucać winę na te dwie osoby, które podjęły decyzje rodzinne, – powiedział Barrett przed piłką nożną.

„Jest słaba, myślę, że hipokryzja, myślę, że to niesamowity błąd.

„Myślałem, że jako branża… Myślałem, że jesteśmy coraz bardziej wyedukowani na temat potrzeby szanowania życzeń ludzi, jeśli chodzi o postawienie własnego życia i umieszczenie rodziny przed kopaniem piłki w weekend”.

Barrett zakwestionował również, skąd Wilson może wiedzieć, czego doświadczają partnerzy Rossa i Membreya, mówiąc, że ich odczucia powinny być brane pod uwagę podczas analizowania powodów, dla których gracze St Kilda wracają do domu.

READ  Benji Marshall z South Sydney Rapitz przypomina fanom Wests Tigers Hyday i Gold Coast Titans

“A co ze stroną partnerów graczy? Czy oni po prostu powinni również radzić sobie ze swoimi problemami? “, powiedział Barrett.

“Facet idzie i pracuje i wraca do domu i robi, co może. Czy w to też spodziewamy się wierzyć?

„Skąd Caroline mogła wiedzieć, z jakimi partnerami przechodzą Seb Ross i Tim Mumbury?

„Wychodzimy z okresu Covid, w którym miała nastąpić adaptacja – i tak myślałem – do ludzkich problemów, jeśli chodzi o radzenie sobie z życiem”.

Paul Marsh, prezes Stowarzyszenia Graczy AFL, również skrytykował Wilsona w mediach społecznościowych.

„Jestem zszokowany, że te stare i ignoranckie opinie wciąż istnieją w branży” – napisał Marsh na Twitterze. “Gracze wspierali i będą nadal wspierać branżę poprzez niepewność związaną z Covid, ale są chwile, kiedy rodzina jest na pierwszym miejscu. To powinno być wspierane, a nie kwestionowane. “

Gwiazda Richmond Jack Ryoldt dołączył do chóru krytyki Wilsona.

“Myślę, że to głupie być szczerym o tym, o czym tutaj rozmawiamy. Czuję, że ich partnerzy i rodziny grają w swoje życie osobiste przed całą futbolową publicznością” – powiedział Reyoldt. AFL 360 Wtorkowa noc.

„Dla mnie nie ma sensu, żeby ktoś wyszedł i skrytykował kogoś, kto wrócił do domu, żeby zrobić coś dla swojej rodziny.

„Potem komentuję i nie wiem nawet, co dostaną w zamian, ponieważ uważam, że to trochę nieodpowiedzialne.

“Nie mógłbym bardziej wspierać graczy i każdego, kto wybiera swoją rodzinę zamiast kariery. Myślę, że każda organizacja powinna dać komuś czas wolny, jeśli zostanie poproszony o powrót do domu.

„Jedynymi osobami, które będą wiedziały, że muszą być razem lub opuścić swoją stację, są gracze i ich partnerzy.

“Dla mnie na pewno słuszna decyzja i odważna decyzja o wyjeździe z St Kilda w końcówce finału, ale przede wszystkim rodzina jest dla mnie najważniejsza w każdym przypadku.”

Wilson podwaja się

Z luzem płynącym w jej kierunku, Wilson stała na swoim miejscu.

„Nie będę przepraszał za to, że powiedziałem to, co uważam za całkowicie rozsądną rozmowę”, powiedział Wilson. Nie strzelaj do posłańca Wtorkowy podcast.

„Oni (Święci) mieli tak wiele takich problemów, z punktu widzenia klubowiczów… Zastanawiam się nawet, czy Seb Ross będzie w klubie piłkarskim w przyszłym roku.

READ  Rządowe ograniczenia dotyczące pozostawiania nieprzygotowanych sportowców i drużyn sportowych

Myślę, że to uzasadniona historia i uzasadniony punkt do dyskusji.

„Chodzi mi o to, czy było to w pełni uzasadnione, czy nie, to był straszny czas dla klubu piłkarskiego.

„Gdyby Membry i Ross grali, myślę, że wygraliby mecz i tak większość ludzi myśli o piłce nożnej.

„Jeśli jest nagły wypadek medyczny, oczywiście nie powinno ich tam być, a to tylko gra.

Chodzi mi o to, że ludzie w AFL i St Kilda mieli niewyraźną linię, gdyby tylko Seb zdecydował się zostać i grać.

„Wszyscy przeszliśmy przez te sytuacje, ale kiedy zapisujesz się do gry w futbol amerykański, myślę, że musisz dokładnie przemyśleć podpisywane kontrakty i to, co robisz”.

Leon idzie walnąć

Legenda futbolu Gary Lyon był jednym z pierwszych, którzy publicznie o tym powiedzieli Wilsonowi, wykorzystując swój program radiowy do zdyskredytowania jej komentarzy.

“Więc Caro sugeruje, że wie lepiej niż rodzina Rossów? Sugerowałbym, że jest to rozmowa, której nie chciałbyś prowadzić z żoną Seba Rossa i/lub jej matką lub innymi członkami rodziny, którzy jej zdaniem powiedział, że nie ma problemów medycznych” – powiedział Leon. Grzech śniadanie Wtorek.

Jak może ocenić sytuację rodzinną młodej matki z bliźniakami z daleka i powiedzieć: „Dlaczego nie ukłonili się przed naciskiem rówieśników na tych mężczyzn i nie zostali?”. “

„Prawie zaniemówiłem. Żebyś pomyślała, że ​​możesz siedzieć w ogólnokrajowej telewizji i mówić w imieniu rodziny: „Muszę potwierdzić, że nie ma problemu medycznego”. Och, naprawdę Caro? Potwierdzasz, że tak? dobrze?”

Lyon podkreślił również potrzebę większej akceptacji delikatnych kwestii dotyczących piłkarzy.

„Staramy się mieć swoje umysły wokół, jeśli gracz mówi, że potrzebuje przerwy z jakiegokolwiek powodu,„ Cóż, jest na to duży powód, szanujemy to i powodzenia ”- powiedział.

„Jeśli zawodnik mówi, że ma problem rodzinny, a dziecko czeka, muszę wracać do domu – świat futbolu mówi: „Ok”. Zostaliśmy uwarunkowani, aby być bardziej empatycznym.

„Prawie zaniemówiłem… Mogą potrzebować chwili. To nie nasza sprawa.

„Jeśli ktoś mówi, że musi zostać w domu ze swoją rodziną, w porządku. Kochamy cię i wspieramy.

„Nie”, kibice i zwolennicy oraz wszyscy inni będą tobą rozczarowani.