Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Victor Radley rozpoczął podróż, Gold Coast, Integrity Unit, Sydney Roosters

Gwiazda kogutów, Victor Radley, jest badany przez Jednostkę Uczciwości NRL po tym, jak wyruszył w podróż po Złotym Wybrzeżu.

Radley pojechał na Gold Coast w zeszłą sobotę, aby zobaczyć, jak jego najlepszy kumpel, Ben Thomas, debiutuje w NFL z The Roosters. Radley nie pojawił się w meczu, ponieważ obecnie odsiaduje zawieszenie z powodu wypadku na boisku.

Oglądaj 2021 NRL Telstra Premier Championship na żywo i na żądanie bez przerw na reklamy podczas gry. Nowy w Kayo? > Pobierz bezpłatną 14-dniową wersję próbną już teraz i zacznij od razu przesyłać strumieniowo>

Radley podróżował do gry osobno i miał wrócić do Sydney oddzielnie od swoich kolegów z drużyny Roosters.

Jednak Foxsports.com.au rozumie 23-latek był rzekomo nietrzeźwy i usunięty z lotu. Potem wrócił do domu z urzędnikami Roosters w niedzielny poranek.

Młody Trbojevic oddaje hołd swoim braciom | 00:45

Koguty zgłosiły się do NRL, a Jednostka Uczciwości potwierdziła Fox Sports, że wiedziała o incydencie.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!!

Nie było żadnych sugestii, że Radley był obraźliwy lub agresywny.

To nie pierwszy raz, kiedy Jednostka Uczciwości przygląda się incydentowi z udziałem Kogutów. W marcu został zawieszony na dwa mecze i ukarany grzywną w wysokości 20 000 $ – z czego połowa została zawieszona – po tym, jak Kłótnia na imprezie w Byron Bay 30 grudnia ubiegłego roku.

READ  Punkty Queensland vs NSW Blues, Osman Khawaja Catch, Marnos Labochagen, Cricket News