Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Spoczywaj w pokoju” – bolesny hołd Toma Barrass po śmierci Cama McCarthy’ego, najnowsze wiadomości

„Spoczywaj w pokoju” – bolesny hołd Toma Barrass po śmierci Cama McCarthy’ego, najnowsze wiadomości

Obrońca Zachodniego Wybrzeża, Tom Barrass, złożył bolesny hołd po nagłej śmierci byłej gwiazdy AFL Cama McCarthy’ego w zeszłym tygodniu w wieku 29 lat.

McCarthy, który rozegrał 70 meczów dla GWS Giants i Fremantle w latach 2014–2020, w zeszłym tygodniu jego śmierć głęboko odczuła cała liga AFL.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

To byli gracze Fremantle Prawie łzy w hołdzie McCarthy'emu przed meczem To wyszło na jaw po meczu Część zawodników już chciała opuścić mecz.

Weteran Zachodniego Wybrzeża, Paras, we wtorek wieczorem umieścił na Instagramie hołd swojemu bliskiemu współpracownikowi.

„W zeszłym tygodniu ta ziemia straciła pięknego mężczyznę o nazwisku Cameron McCarthy” – napisała Paras.

„Człowieka, którego nie interesowały pieniądze ani władza, ale kreatywność i doświadczenie, który do wszystkiego podchodził z energią i ekscytacją, jakby widział je po raz pierwszy.

„Człowieka, którego obecności będzie nam bardzo brakować, ale którego poglądy i opinię można usłyszeć, kiedy tylko chcemy.

„Ciesz się jazdą i jedź. Zaufaj swojemu przeczuciu i daj się przekonać, bo to wszystko, co naprawdę masz”.

„Trudno znaleźć takich mężczyzn; Pełne miłości, życzliwości i śmiechu. Ale właśnie dlatego są tak wyjątkowi, a lekcje, których uczą, pozostają na całe życie.

„Będzie mi Ciebie brakować, mój uniwersalny bracie, powiedz ode mnie „Dzień dobry” temu wielkiemu człowiekowi i przekaż mu dobre słowo, proszę, spoczywaj w pokoju.

Paras udostępniła także serię zdjęć pary.

Gracze AFL licznie komentowali, a koledzy z drużyny Eagles, w tym Josh Wrotham, Alex Weatherdan, Elliot Yeo i Coby Burgill przesyłali wyrazy współczucia, a także Darcy Cameron z Collingwood, Willie Rioli z Port Adelaide oraz byli zawodnicy Eagles Tom Hickey i Will Schofield.

READ  2023 French Open TV, harmonogram transmisji na żywo
Paras udostępniła serię wspólnych zdjęć pary. Zdjęcie: InstagramŹródło: Instagram
McCarthy w 2018 r. Zdjęcie: Daniel Carson/AFL Media/Getty ImagesŹródło: Getty Images

Po weekendowym meczu drużyny West Coast z Collingwood kapitan drużyny Eagles Liam Duggan opowiedział, jak blisko siebie są ze sobą.

„Cam był dobrym przyjacielem gruźlicy i to naprawdę smutna wiadomość” – powiedział Duggan.

„Nasze myśli i modlitwy kierują się do jego rodziny, gdy jednoczymy się wokół gruźlicy.

„Uważał, że obecność w podróży i przewodnictwo tak, jak to zrobił z nami, miało dla TB ogromną moc”.

Trener Fremantle Justin Longmuir również zabrał głos w środę, wzywając AFL do „zrobienia więcej” dla byłych zawodników w potrzebie.

„Zawsze możemy zrobić więcej” – powiedział Longmuir.

„Powinno to postawić sytuację Cama na pierwszym planie i przeprowadzić więcej dyskusji, aby sprawdzić, czy możemy się poprawić.

„Z własnego doświadczenia wiem, że AFLPA (AFL Players Association) oferuje byłym graczom wiele zasobów i wiele usług.

„Dyskusja musi dotyczyć tego, w jaki sposób nakłonimy tych byłych zawodników do korzystania z tych usług i zadbamy o to, aby ich zdrowie i stan ich zdrowia po zakończeniu gry w piłkę nożną pozostały naprawdę dobre”.

Z NCA Newswire